Firmamız

Duyes İnşaat Ltd. Şti. 1994 yılında altyapı, karayolu, köprü, devlet ve özel sektör bina endüstriyel tesis müteahhidi olarak faaliyete başlamıştır. Zaman içerisinde akaryakıt ve madencilik işlerini de portföyüne katarak grup olarak çalışmalarına devam etmektedir.

İnşaat firmamızla gerçekleştirdiğimiz birçok projedeki başarımız grubumuzun misyonunu teşkil eden: prensipli, yüksek kaliteli, hızlı iş yapma ve müşteri memnuniyetine önem verme kararlığımızdır.

Profesyonel teknik, idari personelimiz ve yeterli makine parkımızla aynı zamanda    ISO 9001:2008, OHSAS 18001:2007 ISO 14001:2004 ve K1 sertifikalarını da almış bulunmaktayız.

Firmamız çeşitli devlet kuruluşları, askeri idareler ve özel sektör kuruluşları için birçokinşaat projesini taahhüt etmiştir. Bu kapsamda karayolları, demiryolları, uçak pistleri, rüzgârenerjisi santralleri, su enerjisi santralleri, yakıt depolama tesisleri ve boru hatları, deniz işleri, telekomünikasyon altyapı işleri, lojistik depolama tesisleri, çeşitli bina ve endüstriyel tesis projeleri inşa edilmiş olup bazılarının inşaatı halen devam etmektedir.